Jeśli chcesz pomalować stary kaloryfer, nie wolno nakładać nowej warstwy farby bez uprzedniego oczyszczenia i potraktowania kaloryfera. Piaskowanie to usuwanie wierzchniej warstwy (rdzy, starej farby) za pomocą powietrza z piaskiem pod silnym ciśnieniem.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi nie tylko w zakresie malowania grzejników, ale również ich czyszczenia z zewnątrz (nie czyścimy i nie myjemy grzejników od wewnątrz). Cena za piaskowanie grzejników zależy od wielkości grzejnika i jego stanu (cena na stronie jest orientacyjna, w celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z naszym doradcą).

Jakie grzejniki można poddać piaskowaniu?

Uwaga! Grzejniki są przedmuchiwane pod wysokim ciśnieniem. Istnieje szansa na nieodwracalne uszkodzenie wyglądu grzejnika lub pogorszenie jego szczelności. Zanim zdecydujesz się na tą usługę, skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji, aby dowiedzieć się, czy Twój grzejnik może zostać poddany piaskowaniu. Zwracamy też Twoją uwagę na to, że przy piaskowaniu grzejników żeliwnych jak również przy piaskowaniu maszyn do szycia powierzchnia metalu pozostanie szorstka i chropowata, gdyż części te wykonane są z szorstkiego metalu - żeliwa i zachowuje on swój wygląd.